Tulemused

I vanusegrupp (kuni 10-aastased)

I preemia laureaat Grantas Šileikis (Leedu)
II preemia laureaat Anete Altrov (Eesti)
III preemia laureaat Carolin Škerin (Eesti)
IV koha diplomand Henrik Rank (Eesti)
V koha diplomand Peppi Hokynar (Soome)
VI koha diplomand Andres Estna (Eesti)

Eripreemia kohustusliku pala parima esituse eest

Grantas Šileikis (Leedu)

Eripreemia konkursi noorimale osalejale

Paulius Švagždys (Leedu)



II vanusegrupp (11-12-aastased)

I preemia laureaat Tadas Umbrasas (Leedu)
II preemia laureaat Krõõt Jaakson (Eesti)
III preemia laureaat Oleg Andrjuštšenko (Eesti)
IV koha diplomand Mari Koldits (Eesti)
V koha diplomand Paula Pajusaar (Eesti)
VI koha diplomand Eva Paula Pukk (Eesti)

Eripreemia kohustusliku pala parima esituse eest

Tadas Umbrasas (Leedu)



III vanusegrupp (13-15-aastased)

I preemia laureaat Tuur Segers (Belgia)
II preemia laureaat JunHwa Jang (Lõuna-Korea)
III preemia laureaat Georg Pukk (Eesti)
IV koha diplomand Kaarel Kuusk (Eesti)
V koha diplomand Jaakko Vehkaoja (Soome)
VI koha diplomand Ville Kumpulainen (Soome)

Eripreemia kohustusliku pala parima esituse eest

Tuur Segers (Belgia)



IV vanusegrupp (16-19-aastased)

I preemia laureaat Dmytro Omelchak (Ukraina)
II preemia laureaat Kirsi Tilk (Eesti)
II preemia laureaat Kristiina Jalakas (Eesti)
III preemia laureaat Dmitry Kudryavtsev (Venemaa)
IV koha diplomand Ieva Meškonyte (Leedu)
V koha diplomand Egle Kuliešyte (Leedu)
VI koha diplomand Arturas Gelusevičius (Leedu)

Eripreemia kohustusliku pala parima esituse eest (žürii otsusel)

Kirsi Tilk (Eesti)

Klassikaraadio eripreemia kohustusliku pala parima esituse eest (helilooja otsusel)

Dmytro Omelchak (Ukraina)



V vanusegrupp (20-35-aastased)

I preemia laureaat Aleksey Sokolov (Venemaa)
II preemia laureaat Kirill Ogorodnikov (Eesti)
III preemia laureaat Dmitry Rodichev (Venemaa)
IV koha diplomand Otto Jakobsson (Soome)
V koha diplomand Fabio de Oliveira (Brasiilia/Soome)
VI koha diplomand Aleksi Rajala (Soome)

Eripreemia kohustusliku pala parima esituse eest (žürii otsusel)

Dmitry Rodichev (Venemaa)

Klassikaraadio eripreemia kohustusliku pala parima esituse eest (helilooja otsusel)

Kirill Ogorodnikov (Eesti)


Grand prix 2000 eurot omistati II vanusegrupi võitja Tadas Umbrsasasele (Leedu)!