Registreerunud osavõtjad

Registreerunud osavõtjad ülesastumise järjekorras:

I age group

1) Augustas Poskus (Lithuania)
2) Andrius Kančys (Lithuania)
3) Pijus Balevičius (Lithuania)
4) Lina Obyedkova (Russia)
5) Karl Luberg (Estonia)
6) Pēteris Paulicāns (Latvia)
7) Paulius Švagždys (Lithuania)
8) Kelly Johannes (Estonia)
9) Andrey Lozovskiy (Russia)
10) Adas Stankevičius (Lithuania)
11) Hans Joosep Alt (Estonia)

 

II age group

1) Andres Estna (Estonia)
2) Emilis Raginis (Lithuania)
3) Märten Männiste (Estonia)
4) Simas Masiulis (Lithuania)
5) Heidi-Anett Väisinen (Estonia)
6) Darina Shilova (Estonia)
7) Andrey Davidovich (Belarus)
8) Tatiana Kosenkova (Russia)
9) Hanna Bulgarin (Estonia)
10) Vilius Banevičius (Lithuania)
11) Elina Isaeva (Russia)

 

III age group

1) Anete Altrov (Estonia)
2) Rokas Jurkus (Lithuania)
3) Filip Optolowicz (Poland)
4) Grantas Šileikis (Lithuania)
5) Ilmari Hero (Finland)
6) Rauno Jaaska (Estonia)
7) Vladislav Kustov (Russia)
8) Henrik Rank (Estonia)
9) Priit Peterson (Estonia)
10) Aleksandr Danshin (Russia)
11) Ivan Uvarov (Estonia)
12) Laine Būmeistere (Latvia)
13) Kukka Lukkarinen (Finland)
14) Jarek Lippur (Estonia)
15) Aleksandra Fabrykina (Russia)
16) Miks Akots (Latvia)
17) Kasperi Leponiemi (Finland)
18) Paula Pajusaar (Estonia)

 

IV age group

1) Oliver Palm (Finland)
2) Mārtiņš Cimanskis (Latvia)
3) Danguolė Lingytė (Lithuania)
4) Mikhail Kasheutov (Russia)
5) JunHwa Jang (South Korea)
6) Santeri Tiilikainen (Finland)
7) Ville Kumpulainen (Finland)
8) Natalia Glebova (Russia)
9) Maciej Łyczek (Poland)
10) Saskia Kiting (Estonia)
11) Aleksander Pankowski vel Jankowski (Poland) 
12) Justīne Račinska (Latvia)
13) Jiho Ban (South Korea)
14) Anna Sharkhun (Belarus)
15) Elizaveta Petkevich (Belarus)


V age group

1) Oscar Somersalo (Finland) 
2) Marcin Koziol (Poland)
3) Egor Svezhentsev (Russia)
4) Haralds Helfričs (Latvia)
5) Christoffer Isaksson (Finland)
6) Dmitry Kudryavtsev (Russia)
7) Miska Siilin (Finland)
8) Stanislav Nagorny (Ukraine)
9) Lauri Manninen (Finland)
10) Paul-Erik Söderqvist (Finland)
11) Vahur Kubja (Estonia)
12) Vladislav Nilov (Russia)
13) KyungHeon Yoo (South Korea)
14) Dmitry Pimanov (Russia)
15) Eglė Kuliešytė (Lithuania)
16) Vladimir Kudrin (Latvia)
17) Tuomo Kupari (Finland)
18) Ilkka Turta (Finland)
19) Jose Andres Casallas Fernandez (Colombia)